Vítejte na mém webu :)

 

 Vítejte na stránkách plemene Cane Corso :)

 

  Nemám kupírovaná ouška..nebojte :)


Novinky

Máme nové kamarády :)

01.02.2009 20:21
Dnes jsme se setkaly poprvé s našimi novými kamarády :) Caníkem Tweetym a jeho úúžasnou paničkou Vlastou a malou Míšou :) Musela jsem Tweemu ukázat jaká jsem hrdinka a že mě jen tak očuchávat nebude :) Pak jsme se okoukali a bylo to ok. Hráli jsme se, prali se o klacek..fakt psina :) Paničky...

—————

První hodinu cvičáku máme za sebou :)

01.02.2009 20:15
Tak včera jsme byly poprvé na cvičáku :) Počasí bylo pěknej hnus, ale zvládly jsme to. Ve skupince s námi ještě byla fenka Německého krátkosrstého ohaře Pralinka, Jack Russell teriér Fík, Labrador Tequila a Výmarský ohař :) Tak panička koupila kredity a začneme se objednávat na hodiny. Všechno je...

—————

Cvičák

25.01.2009 21:27
Tak už to se mnou panička "nevydržela" a přihlásila nás na cvičák :) Dlouho se rozmýšlela kam se vydáme a narazila na Haf bez Obav :) Mají hezké webovky, dá se objednávat přes net na hodiny výcviku a je tam vše hezky rozepsané. První seznamovací lekci jsme měly mít dnes, tj. 25.1., ale...

—————

Štěňátka výmarského ohaře

06.01.2009 22:07
Dne 26. 12. 2008 se v chovatelské stanici Sirius Nova narodili štěňátka výmarského ohaře :-) Narodili se 4 fenky a 5pejsků. Jsou to nádherný mimísci :-) Jen co trochu povyrostou a počasí dovolí, tak se vydáme na ně juknout. Všichni už mají budoucí majitele.  

—————

Přidány fotečky :)

06.01.2009 22:01
Konečně přidány další fotečky :-) Teď už to snad bude lepší s aktualizací :-)

—————

Tak co je u nás nového :)

06.01.2009 21:50
Tak máme Vánoce úspěšně za sebou a budeme zase o rok starší :-) Já už snad dostanu rozum :-D Silvestra jsme s Timíčkem strávili doma, rozhodli jsme, že si pustíme bednu a strávíme to v klídku :-) Dostali jsme kostičky na kousání a naše Teri vyrazila za oslavou :-) Panička asi před...

—————

Všechno nejlepší do Nového roku :)

06.01.2009 21:49
Sice opožděně, ale přece Vám chceme popřát s paničkou a s Timíčkem všechno nejlepší do Nového roku 2009. Hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky :-) Ani jsme nezvládli udělat nějakou pěknou PF :-(

—————

Přidány fotečky :)

11.12.2008 10:41
Tak panička se konečně dokopala k aktualizaci stránek :) Jsou doplněny fotečky :)

—————

Moje první výstava :)

18.11.2008 09:08
O víkendu se konala Mezinárodní výstava psů, která pro mě byla první, co se týká mé účasti. Panička se byla v sobotu juknout na naše známé a kamarády, tak mě pro jistotu vzala sebou, abych se rozkoukala. Tak byla jsem docela dost vykulená, tolik pejsků a ještě v hale..no horor :-) Tak jsme...

—————

Výstavy 2009 :)

07.11.2008 15:30
Doplněn kalendář výstav pro rok 2009 :)

—————